Prekių pristatymas: 

Jei užsakymo suma viršija 25 Eurų, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 25 Eurų vertės yra taikomas 2,9 Eurų pristatymo mokestis. Jeigu prekių užsakymą pateikiate darbo dienomis iki 15:00 valandos, Jūsų užsakytos prekės Jus pasieks jau kitą dieną, išskyrus atvejus, kai prekės šiuo metu sandėlyje nėra. Jeigu užsakymą pateikiate darbo dienomis po 15:00 valandos, pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Užsakius prekes penktadienį, prekes Jums per kurjerį pristatysime pirmadienį. 


Kas pristatys mano užsakytas prekes?

Užsakymų pristatymas yra patikėtas pervežimų kompanijai UAB „Venipak“, kuri užtikrina aukščiausios kokybės pristatymą mūsų klientams Baltijos šalyse. 


 Kuriuo dienos metu bus pristatytas užsakymas?

 Kai pristatome kurjeriu didžiausiuose Lietuvos miestuose užsakymai pristatomi 8-22 valandomis, mažesniuose miestuose, miesteliuose ir kaimuose 8-18 valandomis. Pristatymo dieną su klientais susisiekia pats vežėjas ir suderina klientui patogią vietą ir laiką.


Prekių grąžinimas

Jeigu įsigijote iš mūsų maisto papildus ir gavę prekę persigalvojote - mes pažadame priimti atgal kokybiškas, nepažeistas prekės iki 14 d. ir už jas grąžinti sumokėtus pinigus. Jūsų prašome saugiai supakuoti norimas grąžinti prekes, ir jas išsiųsti registruotu paštu šiuo adresu: UAB "Z-Projects", Garliava, Kauuno raj.  LT-53253. Apie grąžinimą informuokite el. laišku [email protected]


Krepšelis

Krepšelis tuščias.