👉 Skirkite 1,2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Fitness Factory Gym. Visa surinkta suma bus skirta Fitness Factory Gym komandos išvykoms į tarptautines varžybas, kurios pareikalauja tikrai nemažai finansinių išteklių 💰.

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 1,2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).

Gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis gali būti pervedama penkis mokestinius laikotarpius. Naujai pateikti formų ir prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Tad jeigu Jums patinka mūsų sporto klubas, kolektyvas, gaunate naudingos informacijos ir kartu su treneriais siekiate savo užsibrėžtų tikslų, padėkite ir Jūs mums, tai nieko nekainuoja :)

Plačiau apie trenerių pasiektus laimėjimus galite sužinoti čia: https://bit.ly/2wIOGTh

Taip pat jau labai greitai bus paruošta nauja galerija, kurioje galėsite peržiūrėti mūsų parengtus sportininkus varžyboms :)

Sporto klubas "Fitness Factory Gym" įmonės kodas: 302299878

PARAMĄ GALITE SKIRTI DVIEM BŪDAIS:

  1. Elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)   užpildant FR0512 formą internetu.
    Paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka, nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą (Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.)
    Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis. Formoje pateiktas maksimalus paramos skyrimo laikotarpis, tačiau kiekvienais metais paramą galite koreguoti.
    Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.